نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 20 روز دیگر اعلام می شود

نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 20 روز دیگر اعلام می شود

مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت:مرحله اول گزینش و اعلام نمرات علمی مصاحبه انجام و اسامی به سازمان سنجش ارسال شد و حدود 20 روز دیگر نتایج نهایی این آزمون اعلام می شود.
شاپور محمدزاده در گفت وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پانا، اظهار داشت: نتایج مصاحبه علمی داوطلبان آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سازمان سنجش ارسال شد و حدود 10 روز کاری پس از اعلام نتایج مصاحبه از سوی وزارت آموزش و پرورش، سازمان سنجش با محاسبه 70 درصد از آزمون و 30 درصد ، نتایج نهایی اعلام می شود.
وی افزود: در صورتی که فردی از این 5 هزار نفر نتواند از نظر گزینش نتایج لازم و مطلوبی را کسب کند از نفرات بعدی گزینش خواهد شد.
مدیرکل دبیرخانه هیات مرکزی گزینش گفت: گزینش این افراد که از اسامی آنها از سازمان سنجش بررسی و به ما اعلام می شود حدود 20 روز به طول خواهد انجامید و در نهایت اسامی آنها اعلام خواهد شد.
وی ادامه داد: حدود 3 هزار و 700 نفر از این پذیرفته شدگان نهایی در دانشگاه فرهنگیان و 1300 نفر خانواده معظم ایثارگران و شهدا در دانشگاه شهید رجایی برای طی دوره یکساله معرفی خواهند شد.
محمدزاده تصریح کرد: کسانی موفق خواهند شد که در سال تحصیلی 95-96 وارد کلاس شوند که در پایان شهریور ماه بتوانند گواهی نامه قبولی دوره یکساله را کسب کنند و مهارت لازم را برای معلمی داشته باشند.
وی ادامه داد: شاید دوره یکساله ای که ما برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی در نظر گرفته باشیم مقداری به دلیل برخی مشکلات طبق برنامه ریزی پیش نرود و طی برنامه هایی که ما داشتیم قرار بود از اول آبان ماه این دوره آغاز شود.
مدیرکل گزینش آموزش و پرورش تصریح کرد: به هر حال پس از اعلام نتایج کلاسها به سرعت برگزار خواهد شد و تلاش همه مسئولان این است که تحت هر شرایطی این پذیرفته شدگان برای سال 95 در کلاسهای درس حاضر شوند.

آخرین ویرایش: 1394/09/21
 
 
 

دیدگاه خود را بیان کنید