استخدام سازمان آتش نشانی خوزستان سال ۹۴

استخدام سازمان آتش نشانی خوزستان سال ۹۴

آگهی استخدام مشاغل عملیاتی آتش نشانی سال ۹۳

استانداری خوزستان برای تامین نیروی انسانی موردنیاز در مشاغل عملیاتی آتش نشانی از محل مجوز استخدامی شماره ۱۲۶۷۲/۹۳/۲۲۵تاریخ ۱۳۹۳/۰۹/۲۳ سازمان شهرداری هاودهیاریهای کشورتعداد ۲۰۱ نفر از افراد واجد شرایط را ازطریق برگزاری آزمون توانمندی های تخصصی و عملی و گزینش به صورت پیمانی به شرح زیراستخدام می نماید.

الف- شرايط عمومي

1. داشتن حداقل سن بيست سال تمام و حداكثر سي و پنج سال تمام

2. داشتن تابعيت جمهوری اسلامی ايران

3. دارا بودن كارت پايان خدمت يا معافيت قانوني براي مردان در زمان ثبت نام

4. عدم اعتياد به مواد مخدر و دخانيات

5. نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر

6. نداشتن ممنوعيت استخدام در دستگاه هاي اجرايي به موجب آراء مراجع قانوني

7. داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه در آن شغل استخدام مي شود

8. دارا بودن حداقل مدرك تحصيلي پایان دوره متوسطه

9. اعتقاد به دين مبين اسلام و يا يكي از اديان شناخته شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

10. التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران

ب- شرايط اختصاصي

1. حداكثر سن داوطلبان در رشته شغلي آتش نشان 25 سال و رشته شغلي آتش نشان (راننده) 30 سال در زمان ثبت نام مي باشد.

2. داوطلبان رشته شغلي آتش نشان (راننده) مي بايست داراي گواهينامه رانندگي با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن برای داوطلبان در زمان ثبت نام باشند.

3. داوطلباني كه داراي كارت معافيت پزشكي مي باشند و همچنين معلولين مجاز به شركت در رشته شغلي آتش نشان و راننده وسائط نقليه سنگين ( براي تصدي پست آتش نشان راننده ) نمي باشند.

4. داوطلبان استخدام در رشته شغلي آتش نشان (براي تصدي پست آتش نشان ) و راننده وسائط نقليه سنگين ( براي تصدي پست آتش نشان راننده ) در صورت موفقيت در آزمون تخصصي مي بايست در آزمون عملي نيز شركت نمايند.

5. داوطلبان نمي­توانند از مستخدمين رسمي،ثابت و پيماني ساير دستگاه هاي اجرايي و بازنشسته يا بازخريد خدمت باشند.

6. پذيرفته­شدگان نهايي موظفند حداكثر ظرف مدت 10 روز كاري پس از اعلام رسمي دفتر نسبت به ارائه مدارك لازم و تكميل پرونده و ارائه تعهد محضري 7 ساله براي عدم هرگونه انتقال و ماموريت به ساير شهرداري­ها و سازمان­­هاي وابسته و نيز دستگاه­هاي اجرايي ديگر و همچنين عدم تغيير رسته شغلي در شهرداري تازه تاسيس اقدام نمايد.

7. موارد زير به شرط ارائه تاييديه هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

الف- داوطلباني كه در جبهه های نبرد حق عليه باطل ( از تاريخ 1359/06/31 لغایت 1367/05/29 ) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل.

ب- اعضاي خانواده شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا ميزان 5 سال.

ج- دوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروه های ضد انقلاب در آمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه.

د- داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در وزارتخانه، موسسات و شركت هاي دولتي، بانك ها و شركت هاي تحت پوشش آنها ، شركت هاي بيمه دولتي ، شهرداري ها ، موسسات و شركت هاي تابعه و وابسته به آن موسسات و شركت هاي دولتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است و همچنين موسسات و شركت هاي ملي و مصادره شده و موسساتي كه به نحوي از بودجه و كمك دولت استفاده مي كنند، نهادهاي انقلاب اسلامي و شركت هاي تحت پوشش آنها از تاريخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته اند، به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.

ج- ثبت نام و مدارك مورد نياز

1. داوطلبین می توانند تنها در یک رشته شغلي و در شهر های مختلف استان به ترتیب اولویتی که در هنگام ثبت نام اعلام می نمایند از طریق سایت Anshan.lms.ir و وب سایت استانداری خوزستان و به صورت اینترنتی ثبت نام کنند..

2. شروع ثبت نام ازساعت 8 صبح روز یکشنبه مورخ 94/09/22 لغایت 94/09/30 ميباشد.

3. داوطلبان استخدام مي بايست عكس پرسنلي 4*3 خود را با عرض 150 و ارتفاع 200 پيكسل و با فرمت jpg و حداكثر 200 كيلو بايت در رايانه اسكن نموده و آنرا در قسمت مربوط در سايت وارد نمايند.

4. واريز وجه به مبلغ 430000ريال به حساب 0108139952000 بانک ملی شعبه استانداری به نام سازمان همیاری شهرداریهای استان خوزستان به عنوان حق شركت در آزمون استخدامي پرداخت نمایند (ايثارگران از پرداخت 50% مبلغ مذكور و فرزندان شاهد از واريز وجه مذكور معاف مي باشند) و اطلاعات فيش واريزي و ساير موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهايتا پس از بررسي مجدد صحت اطلاعات درج شده و تاييد مراتب توسط سايت، شماره رهگيري خود را برای پيگيري مراحل بعدي آزمون و دريافت كارت ورود به جلسه اخذ و نزد خويش نگهداري نمايند.

5. كارت ورود به جلسه آزمون استخدام روز های چهارشنبه و پنج شنبه مورخ 9و 94/10/10  از طريق وب سايت استخدامی و وب سایت استانداری خوزستان به داوطلبان ارائه مي شود.

6. زمان برگزاري آزمون روزجمعه مورخ 94/10/11ساعت 9صبح است و محل برگزاري آزمون بر روي كارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان درج خواهد شد.

7. داوطلبان می بایست اطلاعات مورد نياز را در سايت و درقسمت های مربوطه درج نموده و بعد از اعلام نتایج مدارک لازم به شرح زیر را جهت تطبیق با اطلاعات زمان ثبت نام تحویل نمایند :

1. فرم مشخصات و درخواست شغل چاپ شده از مرحله اخر سایت ثبت نام.

2. اصل و تصوير آخرين مدرك تحصيلي

3. اصل و تصوير صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضيحات كليه صفحات )

4. اصل و تصوير كارت ملي ( دورو )

5. اصل و تصوير كارت پايان خدمت وظيفه عمومي

6. مستندات ايثارگري ، معلولان عادي و سوابق پرداخت بيمه در شهرداري ها ، سازمان هاي وابسته و دهياري ها

7. اصل و تصوير گواهينامه رانندگي رانندگی با وسایل نقلیه موتوری با حداکثر مجموع وزن و ظرفیت بار بیش از شش تن براي داوطلبان رشته شغلي راننده وسائط نقليه تندرو در پست آتش نشان(راننده)

د- مواد آزمون تخصصي

آزمون تخصصي در هر رشته شغلي به صورت چهار گزينه اي و به تعداد 120 سوال شامل 90 سوال به صورت كاربردي و تخصصي در حوزه رشته شغلي مربوط و 30 سوال برای سنجش هوش،سرعت،دقت و استعداد یاد گیری با احتساب نمره منفي با سقف 100 امتياز مي باشد.

ه – اعلام نتايج

اسامي داوطلبان پذيرفته شده براي شركت درآزمون عملي يا مصاحبه درسايت رسمي استانداري ذيربط بعد از برگزاري آزمون اعلام خواهد شد.

و- تذكرات

1. در رابطه با سهميه ايثارگران مطابق ضوابط مربوطه عمل خواهد شد.

2. در هر مرحله از مراحل آزمون استخدامي مشخص شود كه داوطلب اطلاعات خلاف واقع ابراز نموده است يا فاقد شرايط مندرج در اگهي است، از انجام مراحل بعدي محروم خواهد شد.

3. به مدارك ارسالي توسط دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي پايين تر و بالاتر از مقاطع تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك در رشته هاي غير مرتبط و معادل ( به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاه ها و موسسه هاي آموزش عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و گواهي مبني بر ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد. داوطلبين مي بايست در زمان ثبت نام در آزمون تخصصی دارای کلیه مدارک و شرایط مورد نظر آگهی استخدام باشند.

4. انتخاب نهايي پذيرفته شدگان آزمون پس از طي مراحل آزمون عملي يا مصاحبه و گزينش صورت مي پذيرد.

5. انتخاب ايثارگران در حد سهميه تعيين شده ( 5%) به ترتيب نمره كسب شده از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.

6. معلولين عادي به شرط كسب حد نصاب نمره لازم و دارا بودن شرايط مندرج در آگهي به ترتيب نمره مكتسبه از 3% سهميه قانوني مربوط برخوردار خواهند شد.

7. حداکثر ده درصد (10%) نیازهای استخدامی شهرداریها را به قهرمانان ورزشی مشمولین ماده 2 آئین نامه تسهیلات تشویقی رتبه اول تا سوم مصوب 1376 هیات وزیران که به تائید وزارت ورزش و جوانان می رسد برای تصدی آتش نشان وآتش نشان (راننده) به شرط داشتن شرایط عمومی ورود به خدمت و اخذ حدنصاب از آزمون تخصصی و عملی اختصاص می دهد.

8. امتیاز آزمون تخصصی کارکنان شاغل در دهیاری یا شهرداری تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت 3 درصد تا سقف 20 در صد و برای کارکنان شاغل در یکی از دهیاری ها یا شهرداری های شهرستان همان شهر به ازای هرسال خدمت 5/2درصد تا سقف 18 در صد وبرای کارکنان شاغل دریکی از دهیاری ها یا شهرداری های استان همان شهر به ازای هر سال خدمت 2 درصد تا سقف 15 در صد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی قرار می گیرد . اعمال امتیاز مربوطه مشروط به دارا بودن سابقه پرداخت بیمه در شهرداری ها ویا سازمان های وابسته و یا دهیاری ها تا پایان سال 1392 می باشد.

9. امتیاز آزمون تخصصی داوطلبان بومی شهر تازه تاسیس در 15/1 و داوطلبان بومی شهرستان تازه تاسیس در1/1 ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

10. امتیاز آزمون تخصصی دهیاران در یکی از دهیاری های استان شهر تازه تاسیس به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید بخشدار ذیربط 4 درصد تا سقف 20 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

11. امتیاز آزمون تخصصی شهرداران که در یکی از شهر های استان شهردار بوده اند به ازای هر سال سابقه خدمت با تائید استانداری 5 درصد تا سقف 25 در صد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

12. امتیاز آزمون تخصصی فرزندان کارکنان فوت شده حین خدمت و یا از کار افتاده کلی دائم حین خدمت در 20 درصد ضرب شده و مبنای محاسبه امتیاز نهائی آزمون تخصصی قرار می گیرد.

13. در صورتی که داوطلبان مشمول بیش از یک امتیاز از مزایای پیش بینی شده در مواد 8 ، 9 ، 10 ، 11 و 12این آگهی شوند بالاترین امتیاز برای آنها مبنای محاسبه قرار خواهد گرفت.

در صورتیکه بار اول قصد ثبت نام دارید لطفا دکمه ثبت نام را فشار دهید .
در صورتیکه قبلا یک بار ثبت نام کامل و یا ناقص انجام داده اید لطفا دکمه ویرایش مشخصات را فشار دهید .
تذکر مهم : هنگامی ثبت نام شما کامل می باشد که ضمن انجام کلیه مراحل از سیستم کد رهگیری دریافت نمایید
ردیفعنوان پست سازمانیرشته شغلیمحل جغرافیایی خدمتتعدادجنسیتشرایط احراز
۱ کاردان آتش نشانی کاردان آتش نشانی برای تصدی پست آتش نشانی متصدی ارتباطات نجات غریق وآتش نشان راننده
سبک
لالی ۱ مرد دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته های مدیریت عملیات امداد
وسوانح ، مدیریت عملیات امدادونجات ،مدیریت امورامدادوایمنی وآتش نشانی ،مدیریت عملیات
حریق وحوادث ،پیشگیری وایمنی دربرابرحریق وحوادث اطفاء حریق ، امدادونجات ، بهداشت
حرفه ای، تربیت بدنی ،برق ،تاسیسات ،مکانیک ،مخابرات، کامپیوتر*دارابودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۲ کاردان آتش نشانی کاردان آتش نشانی برای تصدی پست آتش نشانی متصدی ارتباطات نجات غریق وآتش نشان راننده
سبک
رامشیر ۲ مرد دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته های مدیریت عملیات امداد
وسوانح ، مدیریت عملیات امدادونجات ،مدیریت امورامدادوایمنی وآتش نشانی مدیریت عملیات
حریق وحوادث پیشگیری وایمنی دربرابرحریق وحوادث اطفاء حریق امدادونجات بهداشت حرفه
ای تربیت بدنی ،برق، تاسیسات ،مکانیک ،مخابرات کامپیوتر*دارابودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۳ کاردان آتش نشانی کاردان آتش نشانی برای تصدی پست آتش نشانی متصدی ارتباطات نجات غریق وآتش نشان راننده
سبک
سردشت زیدون ۳ مرد دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته های مدیریت عملیات امداد
وسوانح ، مدیریت عملیات امدادونجات ،مدیریت امورامداد،ایمنی وآتش نشانی ، مدیریت عملیات
حریق وحوادث ،پیشگیری وایمنی دربرابرحریق وحوادث اطفاء حریق ، امدادونجات ، بهداشت
حرفه ای ،تربیت بدنی ،برق، تاسیسات، مکانیک ،مخابرات ،کامپیوتر*دارابودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۴ کاردان آتش نشانی کاردان آتش نشانی برای تصدی پست آتش نشانی متصدی ارتباطات نجات غریق وآتش نشان راننده
سبک

بندر

ماهشهر

۱۵ مرد دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته های مدیریت عملیات امداد
وسوانح ، مدیریت عملیات امدادونجات ،مدیریت امورامداد،ایمنی وآتش نشانی ، مدیریت عملیات
حریق وحوادث ،پیشگیری وایمنی دربرابرحریق وحوادث اطفاء حریق ، امدادونجات ، بهداشت
حرفه ای ،تربیت بدنی ،برق، تاسیسات، مکانیک ،مخابرات ،کامپیوتر*دارابودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۵ کاردان آتش نشانی کاردان آتش نشانی برای تصدی پست آتش نشانی متصدی ارتباطات نجات غریق وآتش نشان راننده
سبک
شوش ۳ مرد دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته های مدیریت عملیات امداد
وسوانح ، مدیریت عملیات امدادونجات ،مدیریت امورامداد،ایمنی وآتش نشانی ، مدیریت عملیات
حریق وحوادث ،پیشگیری وایمنی دربرابرحریق وحوادث اطفاء حریق ، امدادونجات ، بهداشت
حرفه ای ،تربیت بدنی ،برق، تاسیسات، مکانیک ،مخابرات ،کامپیوتر*دارابودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۶ کاردان آتش نشانی کاردان آتش نشانی برای تصدی پست آتش نشانی متصدی ارتباطات نجات غریق وآتش نشان راننده
سبک
بهبهان ۲ مرد دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته های مدیریت عملیات امداد
وسوانح ، مدیریت عملیات امدادونجات ،مدیریت امورامداد،ایمنی وآتش نشانی ، مدیریت عملیات
حریق وحوادث ،پیشگیری وایمنی دربرابرحریق وحوادث اطفاء حریق ، امدادونجات ، بهداشت
حرفه ای ،تربیت بدنی ،برق، تاسیسات، مکانیک ،مخابرات ،کامپیوتر*دارابودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۷ کاردان آتش نشانی کاردان آتش نشانی برای تصدی پست آتش نشانی متصدی ارتباطات نجات غریق وآتش نشان راننده
سبک
آبادان ۹ مرد دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته های مدیریت عملیات امداد
وسوانح ، مدیریت عملیات امدادونجات ،مدیریت امورامداد،ایمنی وآتش نشانی ، مدیریت عملیات
حریق وحوادث ،پیشگیری وایمنی دربرابرحریق وحوادث اطفاء حریق ، امدادونجات ، بهداشت
حرفه ای ،تربیت بدنی ،برق، تاسیسات، مکانیک ،مخابرات ،کامپیوتر*دارابودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۸ کاردان آتش نشانی کاردان آتش نشانی برای تصدی پست آتش نشانی متصدی ارتباطات نجات غریق وآتش نشان راننده
سبک
اهواز ۱۰۰ مرد دارابودن گواهی نامه فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته های مدیریت عملیات امداد
وسوانح ، مدیریت عملیات امدادونجات ،مدیریت امورامداد،ایمنی وآتش نشانی ، مدیریت عملیات
حریق وحوادث ،پیشگیری وایمنی دربرابرحریق وحوادث اطفاء حریق ، امدادونجات ، بهداشت
حرفه ای ،تربیت بدنی ،برق، تاسیسات، مکانیک ،مخابرات ،کامپیوتر*دارابودن گواهینامه رانندگی پایه دو برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۹ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین رامشیر ۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۰ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین بهبهان ۴ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۱ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین شوش ۱ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۲ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین ویس ۱ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۳ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین

بندر

ماهشهر

۷ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۴ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین اروندکنار ۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۵ رانندهوسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین زهره ۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۶ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین سوسنگرد ۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۷ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین لالی ۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۸ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین رفیع ۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۱۹ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین آبادان ۵ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۲۰ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین بندرامام ۴ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
۲۱ راننده وسائط نقلیه تندروی سنگین برای تصدی پست آتش نشان راننده وسایط سنگین اهواز ۳۲ مرد دارابودن گواهینامه پایان تحصیلات کامل متوسطه- فوق دیپلم درتمام گرایش های یکی ازرشته
های مدیریت عملیات امداد و سوانح ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت امور امداد،
ایمنی و آتش نشانی ، مدیریت عملیات حریق و حوادث ، پیشگیری و ایمنی در برابر حریق و
حوادث اطفاء حریق ، امداد و نجات ، بهداشت حرفه ای تربیت بدنی برق تاسیسات مکانیک مخابرات
کامپیوتر*دارا بودن گواهینامه رانندگی پایه یک برای داوطلبین این رشته شغلی الزامی است.
آخرین ویرایش: 1394/09/21
 
 
 

دیدگاه خود را بیان کنید