دانلود پروژه طراحی سیستم مکانیزه شارژینگ مخابرات

توضیحات محصول

دانلود پروژه طراحی سیستم مکانیزه شارژینگ مخابرات

 

 

با اختراع  تلگراف، تلفن و بی سیم در محدوده اواسط قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم میلادی بهره‏برداری از فناوری ارتباطات راه دور در كشورهای مختلف جهان آغاز شد. توسعه این فناوری و استفاده از آن در كشورهای مختلف به بروز چند پیرامون آن منجر شد كه استفاده قانونمند از مخابرات را به عنوان یك راهكار اساسی طلب می‏نمود.

در دنیای مدرن ارتباطات نقش تعیین كننده‏ ای در توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی ایفا می‏كند. لذا مخابرات بهترین و برترین ابزار برای این تبادل است. به عبارت دیگر در سال‏های اخیر پیشرفت فوق‏العاده فناوری‏های كاربردی در مخابرات به قدری بوده است كه من بعد برای بشر پیشبرد ارتباطات صوتی، تلگرافی یا تصویری با كمترین هزینه از یك نقطه به نقطه دیگر جهان از طریق همكاری، هماهنگی و عادی سازی سیستم‏ها و زیر ساخت‏های مخابراتی ممكن می‏شود. امروزه استفاده از مخابرات و سرویس های آن امری اجتناب ناپذیر است به طوری که اکثر کارهای روزمره به نحوی از خدمات مخابراتی استفاده می کنند.

صنعت مخابرات يكي از صنايع كليدي كشور است و مي‌تواند موتور محرك بسياري از فناوري‌هاي پيشرفتة ديگر در كشور باشد. لذا تقويت توانمندي داخلي در اين زمينه و جذب اعتبارات بيشتر در اين حوزه تأثير به‌سزايي در تحقق توسعة اقتصادي پيش‌بيني شدة كشور خواهد داشت. يكي ازاجزاء عمده اقتصاد جهاني را خدمات تشكيل مي دهد، كه بخش خدمات مخابرات ازشاخه هاي اصلي آن محسوب مي شود. افزون برآن بخش خدمات مخابرات از اركان عمده توسعه كشورهاست چرا كه نقش اساسي درارتقاء سطح اقتصادي ، فرهنگي وسياسي مردم، سازمانها و بخش خصوصي جوامع دارد.

بخش مخابرات يكي ازاجزاء اصلي اقتصاد جهاني را تشكيل مي دهد . تجارت درمخابرات قسمت فروش تجهيزات و ارائه خدمات مخابراتي همچون پيامهاي تلفني، بانكهاي اطلاعات، پست الكترونيكي، تجارت الكترونيكي ، بانكداري الكترونيكي …. و انتقال داده ها را شامل مي شود بسترلازم براي ارتباط مشتركين تلفني يا پايانه هاي داده را شبكه هاي ارتباطي زيرساخت تأمين مي كند.

با مشخص شدن اهمیت مخابرات می توان دریافت که این روند با اجرای سیستم های قدیمی و یا استفاده از روش هاس سنتی در اغلب موارد نتیجه ی مطلوبی به دست نمی دهد و با آن بسیار فاصله دارد. در مقوله ای مانند ارتباطات و مخابرات به ناچار در جهت کاهش هزینه ها و فراهم آوردن شرایط مناسب باید از نیروهای متخصص به همراه سیستم های به روز استفاده کرد. بدون شک  طراحی سیستمهای بروز در زمینه های مختلف تکنولوژی و از جمله در مخابرات نیازمند استفاده از سیستم های رایانه ای است. طبیعتا برای استفاده از چنین سیستم هایی لازم است علاوه بر متخصصانی در زمنیه ی مخابرات از نیروهای توانمندی در حوزه ی علم رایانه بهره برد تا با بررسی شرایط نسبت به طراحی سیستمی مکانیزه جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به کاربران سیستم با هزینه ای کمتر اقدام کنند.

در این پروژه نیز سعی بر این بوده است که با ارائه ی سیستم مناسبی برای اداره ی مخابرات توابع مشهد که وظیفه ی ارائه خدمات به مشترکان در روستاها و توابع اطراف مشهد را داراست علاوه بر کاهش هزینه ها رضایت بیشتر مشترکان بر آورده شود.

 

خرید این محصول

 
 بیت پی    ملت    زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول