پروژه کنترلهای داخلی در سیستم حسابداری دولتی

توضیحات محصول

مقدمه :

برنامه ریزی خوب به مدیران کمک می کند تا به اهداف برسند ، فرصت ها را تشخیص دهند و تأثیرات منفی رویدادهای اجتناب پذیر را به حداقل برسانند . موفقیت یک سازمان نتیجه برنامه ریزی دقیق و اجرای نکته سنجانه هست . در مقابل عدم موفقیت در برنامه ریزی اغلب به دور شدن از اهداف و مشکلات مالی منجرمی شود. در تدوین برنامه ها ضرورت ایجاد و استقرار کنترلهای داخلی و مکانیزمی جهت هدایت و کنترل الزامی میباشد. اهمیت کنترلهای داخلی به عنوان یکی از ابزارهای بسیار مهم در فرآیند حسابداری از ابتدا تا انتهای کار براهل فن پوشیده نیست، بخصوص که یکی از عمده وظایف ذیحسابان و کارکنان ذیحسابی و امور مالی دستگاههای اجرائی نظارت مالی است و این نظارت به ساز وکارهایی نیاز دارد که از اجرای صحیح و درست قوانین و مقررات مالی و دستورالعملهای مربوطه در دستگاههای اجرائی اطمینان حاصل نماید و ازسوء استفاده، اختلاس و سایر موارد فساد مالی جلوگیری گردد و اطمینان حاصل نماید که منابع مالی دولت با امکانات و اموال در بهترین صرفه های اقتصادی استفاده می گردد و گزارشات مالی در موعد مقرر و به موقع بطور مطلوب و صحیح در اختیار مسئولین ذیربط قرار می گیرد.

مجموعه حاضر تحت عنوانهای کنترلهای داخلی در سیستم حسابداری دولتی گردآوری و تدوین گردیده که حاصل مطالعات مستمر قوانین و مقررات ، بخشنامه های صادره از طرف مراجع ذیصلاح ،کتابهای مربوطه و همچنین نتیجه تجربه کاری است. در این مجموعه سعی گردیده است که مهمترین کنترلهای داخلی که باعث مطلوبترشدن عملکرد سیستم مالی دستگاههای اجرایی می شود گنجانیده شود تا با بکارگیری این کنترلها ضعفهای موجود در واحدهای امور مالی دستگاههای اجرایی مرتفع گردد.

این مجموعه به دوبخش زیر طبقه بندی می شود:

 

خرید این محصول

 
 زرین پال    بیت پی    ملت   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول