تعيين رابطه رضايت زناشويي مادران وعزت نفس دختران شان

توضیحات محصول

دانلود پروژه تعيين رابطه رضايت زناشويي مادران وعزت نفس دختران شان

 

مقدمه:

رضايت از زندگي زناشويي نکات زيادي لازم دارد که بايد مورد توجه باشد زيرا رضايت در اثر ارضاي نيازهاي اساسي انسانها به وجود مي آيد. انجام خواسته ها بايد يک ارتباط دو سويه و متقابل باشد و در روابط بيابين با مديريت آگاهانه اي وارد عمل شد. مثلاً بايد براي همسر مستمع خوبي بود و با توجه به شخصيت طرف مقابل باعث برانگيختن نقاط مثبت او شد و با کمال علاقه و حوصله به خواسته ها و اميال ايشان توجه كرد و در حد توان در انجام آنها تلاش و کوشش به عمل آورد زيرا اين کوشش ها دليل بر احترام و علاقه است و يا مثلاً ميل باطني خود را به صورت پيشنهاد عرضه کرد. در نتيجه طرف مقابل نيز با رغبت به آنها گوش فراهم ميدهد و در صورت توان آنها را انجام ميدهد و در مجموع براي رسيدن به يک رضايت زناشويي بالا در خيلي از مراحل زندگي مهارت داشت تا به يک زندگي موفق و ايده آل و با رضايت بالاي زناشويي دست يافت. عزت نفس شامل احساسات و باورها و آرزوهاي پيچيده اي است که بر اساس مهارت هاي در حال تغيير در تاثير متقابل و نفوذ به دنياي اطراف است. پايين بودن اعتماد به نفس و احساس خود ارزشمندي که همان عزت نفس ميباشد باعث به وجود آمدن بسياري از اختلالات رفتاري و شخصيتي مي شود و براي از ميان برداشتن اين اختلالات، پرورش و تقويت احساس عزت نفس و اعتماد به نفس و مهارت هاي فردي و اجتماعي نقش به سزايي ايفا ميکنند.

داشتن عزت نفس بالا باعث رسيدن به مدارج بالاي رشد اجتماعي ميشود و همچنين انجام کارها را سهل و آسان ميکند زيرا عزت نفس مثبت و بالا باعث توانايي بيشتر روحي ميشود.

 

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول