پروژه مالی حسابداری شركتهاي تضامني

توضیحات محصول

مقدمه :

تفكر و تفحص در راه پيشبرد دانش خدمت است و هرگاه اين خدمت راه گشاي موانع و مشكلات جوامع بشري ، بخصوص جامعه اسلامي ايران گردد در درگاه خداوند تبارك و تعالي عبادت محسوب مي شود اضافه برآن آنگاه كه حاصل تفكر و تفحص به صورتي گسترده در دسترس همگان واقع گردد .

دانش حسابداري به علت تأثير قاطع آن در حسن جريان امور مالي و مديريت موسسات وسعت و كاربرد چشمگيري در تمام شئون يك اجتماع دارد . از سويي ، قوانين متعدد و مختلف كه برشكل يا انحاء جريان امور مالي مؤسسات نظارت دارد ، كاربرد اين دانش را در اشكال مختلف مؤسسات و صور گوناگون رفتار مالي ، دچار تنوع بيشتر و گاه پيچيده تري مي كند . به باور اين قلمزن ، دانش حسابداري گرچه اصول مشخص و مستدني دارد  كه در هر جامعه اي و هرگونه مؤسسه اي رعايت آن اصول ناگزير است ولي فقط رعايت اصول دانش حسابداري ، براي سامان دادن جريان امور مالي كافي نيست ، بلكه بايد در هر جامعه اي اين اصول مشخص و ملون به نحوي مقتضي با قوانين مالي موضوعة همان جامعه تركيب و تلفيق گردد تا نه تنها امور مالي مؤسسات سامان يابد بلكه مسئوليتهاي قانوني نيز رعايت و ملحوظ شود . در تأليف و تنظيم مطالب سلسله كتب حسابداري شركتها دو نكته مهم ملحوظ بوده كه اشاره مي شود :

 

 

خرید این محصول

 
 بیت پی    ملت    زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول