طراحي تاسيسات الكتريكي شركت ايران كپسول

توضیحات محصول

مقدمه

دستگاههاي الكتريكي امروزه بخش وسيعي از صنعت را بخود اختصاص داده‌اند و هر روز بر تعداد آنها افزوده مي‌گردد. هر روزه علاوه بر افزايش كمي، تعداد دستگاههاي، از لحاظ كيفيت كاري و حساسيت ودقت در انجام كار روزبه‌روز بهتر شده و قابليت‌هاي انجام كار آنها بيشتر مي‌شود. و در يك خط توليد سري ممكن است كه يك دستگاه نقش حياتي ايفا كند و خرابي يك دستگاه توليد كارخانه را با خطر روبرو كنندو همچنين بعلت هزينه بسياري كه براي ساخت يا تهيه اين دستگاهها استفاده شده است در صورت و در آمدن اشكالي در كار آنها در اثر عدم ايجاد سيستم توزيعو حفاظت مناسب باعث بروز صدمات و زيانهاي چه از نظر مادي و چه از نظر زماني مي‌گردد. مهيا كردن انرژي الكتريكي براي يك دستگاه شدي د ظاهر كار ساده‌اي باشد و بدون نياز به معاملات پيچيده رياضي صورت گيرد ليكن در ضورت بي‌دقتي هر جسم جزئي مي‌تواند باعث بروز خطراتي براي سيستم دستگاه و سيستم توزيع و صدمات براي كميت توليد كارخانه گردد. بعنوان مثال مي‌دانيم در موتورهاي الكتريكي گشت‌ور با توان دوم ولتاژ نسبت مستقيم دارد TxV2 بنابراين تغييرات ناچيزي در ولتاژ مي‌تواند تأثير زيادي روي گشتاور و نحوة عملكرد لكتروموتور و در واقع مي‌توان گفت كه با يك سيستم توزيع و حفاظت مناسب هم بكارگيري دستگاه را بهتر ميكند و همچنين باعث طول عمر آنها مي‌گردد.

در اين پروژه سعي شده است كه با بكارگيري نكات علمي، فني و عملي طراحي سيستم توزيع قدرت، حفاظت، روشنائي و همچنين صوتي و مخابراتي انجام گيرد و از تركيب اطلاعات تئوري و تجربي افراد صاحب نظر به يك طرح ايده‌آل و مناسب از نظر علمي و عملي و اقتصادي برسيم.

طبيعتاً هيچ طرحي خالي از اشكال نيست و سليقه‌ها و نظرات مختلفي وجود دارد وسعي نموده‌ام با راهنمايي‌هاي استاد راهنماي فرهيخته و ارجمندم جناب آقاي دكتر محسني يك طرح مناسب را ارائه كنم.

 

 

                      ايرج ميمنت آبادي

                  بهمن ماه يكهزاروسيصدوهشتادوچهار

فصل اول

مشخصات كارخانه

1 مشخصات عمموي كارخانه

كارخانه ايران كپسول با مساحت 12000 متر مربع در جاده انديشه (واقع در سه راهي شهريار – سر آسياب – فرديس) در سال 1376 افتتاح شد.

 

منابع و ماخذ

مهندسي تاسيسات الكتريكي                     دكتر حسن كلهر

مهندسي روشنايي فني                     دكتر حسن كلهر

تجهيزات نيروگاه                        دكتر مسعود سلطاني

نشريه تجهيزات پست                           انتشارات وزارت نيرو

استاندارد كابلها                       شركت كابل‌سازي ايكو ايران

جزوه مشخصات كارخانه                    كارخانه ايران كپسول

استاندارد كليدهاي صنعتي                     زيمنس

 

خرید این محصول

 
 زرین پال    بیت پی    ملت   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول