شبكه‌هاي عصبي ‏

توضیحات محصول

1-1 پيشگفتار

انرژي الكتريكي به عنوان محور اصلي توسعه صنعتي در ميان انواع انرژي از اهميت خاصي برخوردار است. اين انرژي با آنكه خود به انواع ديگر انرژي وابستگي دارد، اتكا شاخه‌هاي مختلف اقتصادي به آن در حدي است كه براحتي مي‌توان حد مصرف معقول اين انرژي در يك جامعه را به عنوان شاخص عمده‌اي براي تعيين حد پيشرفت اقتصادي آن جامعه دانست.

بر خلاف سهولت استفاده از اين نوع انرژي و مطلوبيت آن، توليد و انتقال اين انرژي از پيچيدگي زيادي برخوردار بوده و در مجموع صنعت برق با ويژگي‌هايي در ميان ساير صنايع شاخص است، از جمله اين ويژگي‌ها بايد از لزوم همزماني توليد و مصرف آن نام برد، به عبارت ديگر توليد برق فقط در مقابل مصرف آن مطرح مي‌گردد و بطور معمول قابل ذخيره كردن نيست. ديگر ويژگي اين صنعت سرمايه طلب بودن طرح‌ها و پروژه‌هاي آن و زمان بر بودن آنها است.

مجموعه اين خصوصيات و حساسيت‌ها است كه پيش‌بيني صحيح نياز مصرف براي اين نوع انرژي در آينده را طلب مي‌نمايد. چون هرگاه پيش‌بيني نياز مصرف يا بار شبكه بيش از حد واقعي باشد، سرمايه‌ گذاري بيهوده در اين صنعت را بدنبال خواهد داشت و هر پيش بيني بار كمتر از واقعيت باعث لطمات شديد اقتصادي شده و جبران آن به مناسبت زمان بر بودن پروژه‌هاي توسعه‌اي امكانات توليد و انتقال برق، غير ممكن است.

 

خرید این محصول

 
 بیت پی    ملت    زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول