تاثیر فاکتورهای داخلی و خارجی بر روی تولیدات ابداعی شرکت

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :تاثیر فاکتورهای داخلی و خارجی بر روی تولیدات ابداعی شرکت

مقدمه :

مشخص کردن عوامل تعیین کننده نوآوری های تکنولوژیکی در شرکت ها به عنوان یک موضوع جالبی در مطبوعات در مورد چنین ابداعاتی می باشد. این موارد کلا از نقطه نظر اقتصاد مربوط به صنایع و مدیریت اقتصادی مورد بررسی قرار گرفته است.

بررسی ها در حوزه اقتصاد مربوط به صنایع از این فرضیه شروع شده است که سطح نوآوری ها در شرکت می تواند به صورت ویژگی های ساختاری یک صنعت توضیح داده شود. و این موارد نیز امکان پذیر می باشد تا بتوانیم الگوی کلی از تغییرات تکنولوژیکی مربوط به صنایع خاص را مد نظر قرار داده یا به صورت کلی این موارد را کنار بگذاریم. این موارد شامل بررسی تاثیر ویژگی های یک صنعت مانند فرصت های موجود در بازار , مناسب بودن شرایط و ... می باشد. تمرکز خاصی نیز بر روی اندازه و ساختار شرکت به عنوان عوامل تعیین کننده در نظر گرفته شده است.نتایج چنین مطالعاتی به صورت مبهم می باشد. بعضی افراد نیز فرضیه های سنتی را که باعث ارتباط خاص بازار و اندازه شرکت هایی با عملکرد نوآوری مناسب هستند معتبر می دانند .ولی دیگران مخالف چنین مواردی می باشند.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول