بانکداری آنلاین در فرانسه مدل تجاری نو یا پدیده تقلیدی

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :بانکداری آنلاین در فرانسه مدل تجاری نو یا پدیده تقلیدی

  1. مقدمه

تغییر در تعرفه های اعمال شده توسط بانک های فرانسه به عموم مردم در سال های اخیر گاهی با استقبال و گاهی با اکراه رو به رو شده است. گرچه این تحول بشدت و کنترل شده بود در سطح جهانی به هماهنگ سازی ناقص با اعمال سیاست های تعرفه بکار رفته در سایر بانک های اروپایی مربوط می شود (Pauget, Constans, 2010.)، اکثریت مصرف کنندگان فرانسوی هنوز هم از آن درک منفی دارند. انجمن مصرف کنندگان نارضایتی رو به رشدی را مکرراً منعکس نموده اند. (Pommier, 2010). علاوه بر این ، 11 تا از بانک های فرانسوی در 2010 توسط سازمان رقابت فرانسه بدلیل تحمیل هزینه هایی که به هیچ خدماتی مربوط نمی شوند به جرائم نقدی سنگین محکوم گردیده اند (Amsili, 2010).

در این زمینه و همراه با افزایش مکرر استفاده از اینترنت برای انواع مختلف معاملات ،این هزینه کم خدمات بانکداری آنلاین را بوجود آورده اند. این بانک ها خدماتی را ارائه می دهند که ارزان تر از رقبایشان است و و از این گونه شعارهای تجاری استفاده می کنند: قطع کردن دست واسطه ها (Fortuneo)، هدف رضایت مشتری به جای سود کوتاه مدت ، ارزانترین بانک (در مباحثه های Boursorama و Fortuneo) .

با این حال رقابت آشکار شبکه های سازمانی بانک ها و بانک های آنلاین باید متنوع باشد، باتوجه به مالکیت مشترک این بانک ها و سایرین در همین گروه های مالی ، می توان به مثالی اشاره نمود: Fortuneo و Monabanq  (اعتماد متقابل) ، بانک Boursorama (مجمع عمومی) ، بانک Bfor (اعتبار کشاورزی SA) و غیره.

 با صراحت بیشتر نسبت به مشتریان خود ، اکثر گروه ها عمده طیف وسیعی از بانکداری آنلاین را بموازات پیشنهادات سنتی خود بسوی کاهش هزینه ها سوق داده اند ؛e-LCL, La Net و BNP Paribas و غیره. بنا بر این بانکهای کم هزینه بدون سازماندهی کمتر بصورت تازه واردان به بخش بانکداری کمتر بصورت تنوع بانکداری بین المللی به نظر می آیند.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال    بیت پی    ملت   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول