آیا صنعت توریسم ترکیه آمادگی برای تقاضای مشتریان معلول جسمی دارد؟ دیدگاه مدیران هتل و آژانس های گردش

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :آیا صنعت توریسم ترکیه آمادگی برای تقاضای مشتریان معلول جسمی دارد؟ دیدگاه مدیران هتل و آژانس های گردشگری

چکیده :

هدف از این مطالعه، دستیابی به توانایی صنعت توریسم ترکیه به منظور برآوردن نیازهای افراد معلول و ناتوان است که به وسیله تحقیق درباره دیدگاه مدیران هتل و آژانس های مسافرتی در ترکیه صورت می گیرد. برای دستیابی به هدف تحقیق، تحقیق با پرسشنامه انجام شده استو کلاً 252 هتل و 168 آژانس گردشگری مشارکت داشته اند. این پرسشنامه ها به وسیله پست الکترونیکی به آدرس مدیران هتل و آژانس های گردشگری ارسال می شد. در پی تکمیل پرسشنامه ها داده ها از لحاظ آماری و با استفاده از میزان تکرار، درصد، میانگین بندی و تست های T ارزیابی می شدند. در نتیجۀ این تحلیل چند نتیجه گیری به دست آمد.

    اول این که اگرچه این بازار تجاری برای افراد معلول در صنعت توریسم ترکیه جدید و تازه است اما مدیران هتل و زیربخش های گردشگری تمایل دارند تا بخشی از این بازار شوند.

    ثانیاً حتی با وجودی که صنعت توریسم ترکیه در بعضی از بخش ها دارای نقاط ضعف است اما صنعت قادر است تا این بازار را برای مشتریان خود تجهیز کند البته درصورتی که بعضی از پیشرفت ها حاصل شود.

براساس این یافته ها تعدادی پیشنهاد ارائه شده که برای پیشبرد شرایط در صنعت توریسم ترکیه برای افراد معلول مفید و مثمرثمر باشد.

کلمات کلیدی :افراد معلول جسمی، صنعت توریسم ترکیه، مشتریان معلول، آژانس گردشگری، هتل

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول