انتخاب و چارچوب آموزش براي مديران در پروژه هاي تبديل نوآوري تجارت الكترونيك توصيه هاي مديريتي

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :انتخاب و چارچوب آموزش براي مديران در پروژه هاي تبديل نوآوري تجارت الكترونيك  توصيه هاي مديريتي

چكيده

خطرناكترين عامل در فرايند تبديل كسب و كار يك محيط كسب و كار سنتي (BE) به يك تكيه گاه الكترونيك و يك تكيه گاه اتوماتيك، نقش مقطعي و پيشينه آموزشي كسب و كار و مديران تبديل تجارت الكترونيك (BTM) و تأثيري است كه آنها بر فاز پياده سازي محسوس پروژه هاي تبديل كسب و كار (BTP) دارند. مشخصات اصلي و جنبه هاي مديريتي چنين مديریت كسب و كاري بطور كافي به روشي جامع مورد تحقيق واقع نشده است تا بر خصوصيات BTM ضربه زند و توصيه هاي مديريتي مرتبط را مطرح نمايد، در نتيجه، هدف اصلي تحقيق مؤلفان در [2]، [27] [28] [29] قرار گرفته است. در حقيقت، اخيراً، توصيه هاي مديريتي و برنامه آموزشي براي چنين پروفايلهاي BTM در دسترس نمي باشد.

مقاله تحقيقاتي با توصيه هاي مديريتي براي انتخاب و آموزش BTM رابطه دارد. BTM بايد فاز پياده سازي فني پروژه هاي تبديل كسب و كار پيچيده را مديريت نمايد و بداند كه فاز پياده سازي BTP، علت مهم بسياري از شكست هاست. پياده سازي پروژه هاي تبديل كسب و كار نياز به شناخت خاص ادبيات كسب و كار به موسسه اي دارد. محققات براساس اين حقيقت اصلي تحقيق نمودند كه در حدود 12% سازمانهاي كسب و كار به طور موفق پروژه هاي تغيير كسب و كار مرتبط با نوآوري را به اتمام مي رسانند. [7]. ما مي دانيم كه اين سازمانها بطور ثابت در مديريت تغييرات مرتبط با نوآوري موفق هستند، برحسب ررشد و اجراي مالي، اجراي بهتري نسبت به همتاهايشان دارند. بنابراين نياز اساسي به تحقيق بيشتري در مورد خصوصيات BTM داريم و لازم است كه مجموعه توصيه هاي مديريتي مرتبط را مطرح نماييم.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول