اطلاعات منابع انسانی در گزارش مدیریتی بالا شرکت های اسپانیایی

توضیحات محصول

ترجمه مقاله :اطلاعات منابع انسانی در گزارش مدیریتی بالا شرکت های اسپانیایی

 

خلاصه: 

از سال 2005 در اسپانیا گنجاندن اطلاعات در مورد منابع انسانی در گزارش مدیریت اجباری شده است، فراهم نمودن این اطلاعات مرتبط با درک تکامل تجارت می باشد. ما به مطالعه منابع انسانی (HR) شیوه های افشا شرکت های ذکر شده در IBEX-35 در دوره زمانی 2005-2009  با استفاده از تجزیه و تحلیل محتوای ساختارمند که به عنوان یک پروژه هماهنگ مرجع هیئت استانداردهای بین المللی حسابداری (IASB)است می پردازیم.

نتیجه کلی از این تجزیه و تحلیل ها، کیفیت پایین اطلاعات افشا شده از سوی شرکت ها از لحاظ ارتباط و مقایسه است.    به منظور بهبود شیوه افشا، به هر دو مقامات اسپانیایی و کشورهای دیگر باید توصیه شود، اگر اجرای بیانیه تمرین لازم نیست  - شرح مدیریت صادر شده توسط IASB در سال 2010 ، و همچنین ایجاد ساز و کارهای اجرایی مناسب                انجام شود .

1. مقدمه

ساختن اعتماد در بازارهای مالی برای هر شرکت فهرست شده برای ورود به جهانی شدن ضروری است. یکی از ارکان اصلی این اعتماد در افشای اطلاعات کافی به کاربران و ذینفعان است. در نتیجه، قابلیت اطمینان شرکت ها و شفافیت اطلاعات آنها در اهمیت رو به رشدی است. به طور خاص، موقعیت فعلی بحرانی بحث در مورد کفایت اطلاعات افشا شده از سوی شرکت های خاص تر است. در میان راه های ممکن موجود، گزارش های مدیریتی دارای اهمیت حیاتی برای فعال کردن سرمایه گذاران و کاربران دیگر برای شکل  دادن به یک نظریه اثبات در رابطه با عملکرد شرکت و تکامل تجارت      می باشند (گارسیا، 2012).

در عین حال، منابع انسانی یکی از دارایی های اصلی یک شرکت را تشکیل می دهند ، همانطور که تحقیقات در زمینه مدیریت استراتژیک نشان داده است، یک منبع مزیت رقابتی برای سازمان هاست (هندری و پتیگرو، 1986؛ رایت و McMahan، 1992؛ گرانت، 1995، ففر، 1998). به همین دلیل است که شرکت ها دارای برخی از اطلاعات در مورد وضعیت و تکامل سرمایه انسانی در گزارش سالانه خود، در کنار اطلاعات مالی می باشند.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول