اصلاحات بخش دولتی و حسابداری مطالعه مستمر تکاملی در آژانس دولتی در استرالیا

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :اصلاحات بخش دولتی و حسابداری  مطالعه مستمر تکاملی در آژانس دولتی در استرالیا

چکیده

هدف- هدف از این تحقیق فهم نقش حسابداری در اصلاح فرایند پیدایش مداوم شرکت دولتی در ایالت نیو سالت ولز استرالیا است.

طراحی-روش شناسی /رهیافت- طراحی در دو مدل تغییر سازمانی معاصر،نشان میدهد که چگونه اهداف تغییریافته بخش خدمات و کارهای دولتی (DPWS) سیستمهای حسابداری و مدیریت مالی را بطور نا مناسب ارائه میکند و چگونه تکنولوژی نوین معرفی شده تا از فرایند اصلاح در تضاد با رویه های بوروکراتیک حمایت کند و زمینه بسیار دشواری را برای مدیریت سازمان ایجاد نماید.

این مقاله از روش های چندگانه برای پژوهش ها استفاده میکند که شامل مصاحبه،مطالب ارشیوی ،و مشاهده برای درک فرایند اصلاح  در DPWS  و کاربردهای آن درحسابداری و مدیریت و بخش دولتی است.

یافته ها-  در این مقاله می یابیم که  تاریخچه منحصر بفرد و ماهیت پیدایش مداوم DPWS  آن را به  زمینه مهمی تبدیل میکند تا پویایی های فرایندهای تغییر و کمک تکنولوژی های حسابداری در درون این زمینه را مجددآ بررسی نمود. ازاواخر سال 1980 ،DPWS خود را از از یک شرکت دولتی بوروکراتیک وابسته به بودجه به یک شرکت بازرگانی  تجارت محور تبدیل کرد که در یک محیط رقابتی کار میکند.

محدودیتهای پژوهش / معانی- تحقیق آینده میتواند راهنمای درک چگونگی بهبود فروپاشی فرهنگی در این فرآیند اصلاح بسیار دشوار باشد. مطالعات موردی بیشتر که از دو مدل تغییر سازمانی استفاده میکند میتواند دیدگاههای بیشتری در این زمینه فراهم آورد.

معانی کاربردی- این مقاله فروپاشی فرهنگی را که توسط اصلاح یا اصلاح بخش کارهای دولتی و مختلف معرفی میشود را مورد بحث قرار میدهد و همواره تعهدات در حال تضاد آن بخش به پیچیدگی مدیریت سازمان اضافه می شوند. احتمالآ یک روش تغییر رهبری می تواند برای مدیریت یک متن دشوار/چالشی مناسب باشد.

اصالت/ ارزش – این مقاله برای محققان و متخصصین علاقمند به اصلاح و مدیریت بخش دولتی ارزشمند خواهد بود.

 

خرید این محصول

 
 بیت پی    ملت    زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول