استفاده موفقیت آمیز CRM اجتماعی در شرکت

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :استفاده موفقیت آمیز CRM اجتماعی در شرکت

چکیده فارسی

مشکلات مربوط به استفاده استفاده موفقیت آمیز CRM اجتماعی در شرکت بسیار ضعیف مورد بررسی قرار گرفته است و CRM اجتماعی در عمل به صورت ضعیف در حوزه ی مدیریت بازاریابی استفاده شده است. اغلب مدیران روش ها و معیارهای جدید ارزیابی اجرای CRM اجتماعی را نمی دانند. هدف این مقاله ایجاد سیستمی برای استفاده موفقیت آمیز CRM اجتماعی در کمپانی ها بر اساس تجزیه و تحلیل دقیق منابع و تحقیقات انجام شده می باشد. در این راه رویکردهای نوآورانه برای بازارایابی رابطه ای (e-CRM، CRM اجتماعی و ...) و کاربرد آنها در شرایط شرکت های اسلواکی (انجام تحقیقات تجربی توسط خودم) مشخص شدند.


 

ترجمه مقدمه

در دوره ی جاری می توان استفاده ی بیشتر از فناوری اطلاعات به منظور جمع آوری و ذخیره ی اطلاعات در مورد مشتریان را مشاهده کرد. همچنین این روند در استفاده از رویکردهای نوآورانه برای بازاریابی رابطه ای نیز بازتاب داشته است، که به نوع جدیدی از مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) تبدیل شده است. این انواع جدید عبارتند از مدیریت ارتباط با مشتری الکترونیکی (eCRM) و مدیریت ارتباط با مشتری اجتماعی (SCRM).

 

مشکلات استفاده موفقیت آمیز CRM اجتماعی در شرکت بسیار ضعیف مورد بررسی قرار گرفته است و CRM اجتماعی در عمل به صورت ضعیف در حوزه ی مدیریت بازاریابی استفاده شده است. اغلب مدیران روش ها و معیارهای جدید ارزیابی اجرای CRM اجتماعی را نمی دانند. تفاوت اصلی بین CRM سنتی و CRM اجتماعی را می توان در روشی که شما با داده های مشتریان کار می کنید مشاهده کرد. CRM اجتماعی به مشتریان اجازه می دهد تا از طریق پلت فرم های اجتماعی مختلف به صورت فعال با تامین کنندگان مشارکت کنند. به خصوص می توانند شرکت ها را تحت تاثیر قرار دهند و برای بهبود و سازگاری محصولات شرکت مطابق با نیازها و خواسته های خود مشارکت کنند. . هدف این مقاله ایجاد سیستمی برای استفاده موفقیت آمیز CRM اجتماعی در کمپانی ها بر اساس تجزیه و تحلیل دقیق منابع و تحقیقات انجام شده می باشد.

 

چکیده لاتین

Problems of successful application of social CRM in the company are still poorly explored and in practice weakly applied area of marketing management. Managers often do not know modern techniques and metrics for assessing implementation of social CRM. The aim of this paper is to create a system for successful application of social CRM in the company based on detailed analysis of sources and conducted research. In addressing were identified innovative approaches to relationship marketing (e-CRM, social CRM…) and their use in conditions of Slovak companies (conducted own empirical research

 

خرید این محصول

 
 بیت پی    ملت    زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول