مقیاس پذیری شبکه بندی تعریف شده نرم افزاری (SDN)

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :مقیاس پذیری شبکه بندی تعریف شده نرم افزاری (SDN)

چکیده فارسی :

در این مقاله ما به تجزیه مقیاس پذیری مرتبط با شبکه بندی تعریف شده نرم افزاری می پردازیم و ثابت می کنیم که این مشکلات منحصر به  SDN نیستند . همچنین به بررسی تنظیمات مقیاس پذیری در فضای طراحی SDN پرداخته و پژوهش های اخیر انجام گرفته در حوزه مقیاس پذیری SDN را نیز شرح می دهیم . علاوه براین نگاهی به فرصت ها و چالش ها موجود در مقیاس پذیری می اندازیم و شاخص های کارایی را نیز برای این هدف به کار می گیریم .

چکیده انگلیسی:

In this article, we deconstruct scalability concerns in software-defined networking and argue that they are not unique to SDN. We explore the often voiced concerns in different settings, discuss scalability trade-offs in the SDN design space, and present some recent research on SDN scalability. Moreover, we enumerate overlooked yet important opportunities and challenges in scalability beyond the commonly used performance metrics.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال    بیت پی    ملت   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول