مسائل کنترل همزمان در پایگاه داده ی سیار

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :مسائل کنترل همزمان در پایگاه داده ی سیار

 

چکیده

 محاسبات سیاریک فن آوری انقلابیمی باشد، که به عنوان یک نتیجه از پیشرفت های قابل توجه در سخت افزار کامپیوترو ارتباطات بی سیم متولد شده است. برنامه های کاربردیسیاردر سال هایاخیر به طور فزاینده ایمحبوب شده اند. امروزه، غیر معمول نیست که ببینیم مردم روی گوشی خود بازیمی کنند و یا ایمیل های خود را می خوانند. با پیشرفتسریعدر تکنولوژیرایانشسیار ، افزایش تقاضا برای پردازش تراکنش هایبی درنگ دریک محیطسیاروجود دارد. از این رو نیاز برایمدیریت تراکنش کارآمد، حالت های دسترسی به داده ها ومدیریت داده ها، کنترل ثبات و دیگرمسائل مربوط به مدیریت داده هایسیاروجود دارد.

در این مقاله مسائل مربوط به پوششکنترل همزمانی در پایگاه داده هایسیاربررسی شده اند. این مقاله مسئله ی کنترل همزمان در سیستمپایگاه داده هایسیار را بررسی می کند ، ما ویژگی های پایگاه داده هایسیار وتکنیک های کنترل همزمانی را تجزیه و تحلیل کرده ایم. با افزایشتعداد میزبان هایسیار راه حل ها والگوریتم های بسیاری جدیدیوبرای کنترل همزمانی که پیشنهادداده شده واجرا شده اند. ما آرزو می کنیم که مقاله مانبررسی راه حل ها مهم در زمینهی کنترل همزمانی در پایگاه داده هایسیار را ارائه کند.

کلمات کلیدی:  پایگاه داده هایبی درنگ توزیع شده،پایگاه داده های بی درنگ سیار، کنترل همزمان ، تشابهداده، زمانبندیتراکنش

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول