پروژه مالی تجزيه و تحليل نسبتهاي مالي

توضیحات محصول

كليات پروژه:

در اين پروژه محقق پس از انتخاب موضوع به جمع آوري مطالب از كتابها و سايتهاي اينترنتي مربوط اقدام نموده است و پس از طبقه بندي و جمع بندي اين مطالب كليات پروژه به صورت فصول زير ارائه شده است:

در فصل اول كه مربوط به كليات پروژه است به كليات پروژه پرداخته شده است به طوري كه مطالب هر فصل به طور مختصر توضيح داده شده و تشريح شده است كه در هر فصل چه اهدافي دنبال مي شود در اين فصل هر يك از فصول پنج گانه پروژه به طور كلي مورد بررسي قرار مي گيرد

در فصل دوم كه مربوط به مباني نظري پروژه است كليه مباني نظري مربوط به تجزيه وتحليل نسبتهاي مالي در مديريت مورد توجه قرار مي گيرد بطوري كه هر يك از نسبتها به طور مفصل همراه با آوردن فرمول هر نسبت تشريح مي شود در آخر هم ايرادات وارده به اين نوع تجزيه و تحليل مورد بررسي قرار مي گيرد.

در فصل سوم كه مربوط به تشريح پروژه است كليه كارهايي كه بايد روي صورتهاي مالي يك شركت انجام شود تا تجزيه و تحليل مالي صورت گيرد توضيح داده شده است.

در فصل چهارم كه مربوط به تجزيه و تحليل و نتيجه گيري است نظرات دانشجو به عنوان محقق آورده شده است و در آخر هم با توجه به بحث هايي كه در كل پروژه شده است دانشجو نسبت به نتيجه گيري اقدام نموده است.

فصل پنجم نيز مربوط به پيوستها و ضمائم و همچنين منابع و ماخذ مي باشد.

 

 

مقدمه

از زمان پیدایش و خلق انسان، روابط اقتصادی و مالی و در کل مبادلات نیز شکل گرفت. این روابط در ابتدا و در جوامع ابتدائی به صورت بسیار ساده وجود داشت. با گذشت زمان کم کم جوامع کوچک به وجود آمدند. هر چه این جوامع بزرگتر و پیشرفته‌تر می‌شد، روابط اقتصادی بین آنها نیز پیچیده‌تر می‌شد. این روابط در ابتدا به صورت دادوستدهای پایاپای بود شرکت‌ها به سرعت رشد کردنند و به واحدهای اقتصادی بزرگی تبدیل شدند، این امر موجب ایجاد بازارهای مالی و پولی شد و هزاران نفر از سرتاسر دنیا اقدام به سمرایه‌گذاری در این شرکت‌ها کردند. در اواخر قرن هیجدهم دامنه فعالیت شرکت‌ها از مرزهای جغرافیائی نیز فراتر رفت و در قرن با ظهور شرکت‌های بزرگ و شکل‌گیری مبحث عظیم جدائی مالکیت از مدیریت و ایجاد یک تضاد منافع عظیم بین بیستم شرکت‌های چندملیتی متولد شدند.

 

خرید این محصول

 
 بیت پی    ملت    زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول