کنترل توپولوژی در شبکه های بیسیم

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :کنترل توپولوژی در شبکه های بیسیم

در شبکه بی سیم با شکل گیری متراکم، یک گره گره های مجاور بسیاری را دارد که دارای ارتباط مستقیم هستند و این رابطه مستقیم در آنها زمانی ممکن خواهد شد که از قدرت ارسالی با بزرگی کافی استفاده کند. هر چند که این امر ضرورتا منفعت دار نیست: قدرت ارسال زیاد مستلزم انرژی زیادی است، گره های مجاور زیادی بازی برای پروتکل MAC هستند و پروتکل های مسیریاب وقتی گره های در اطراف حرکت می کنند و مرتبا خدمات دهنده و یا پیوندهای بسیاری را می سازند متحمل فراریت در شبکه می شوند.

برای غلبه بر این مشکلات، کنترل ساختار را می توان به کار برد. ایده کار مسدود کردن عمدی مجموعه گره هایی است که بعنوان مجاوران یک گره مشخص در نظر گرفته شده اند. این کار را می توان با کنترل قدرت ارسال و ارائه سلسله مراتب هایی در شبکه و ارسال سیگنال خارج از برخی از گره ها انجام داد تا کارهای هماهنگ کننده خاصی را انجام داد و یا به سادگی برخی گره ها را طی زمان معینی خاموش یا غیر فعال کرد.

 

خرید این محصول

 
 بیت پی    ملت    زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول