عنوان انتخابی مترجم برای این مقاله هماهنگ سازی پروسه های جمع آوری زباله در SSD های موجود در پیکر ب

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :عنوان انتخابی مترجم برای این مقاله   هماهنگ سازی پروسه های جمع آوری زباله در SSD های موجود در پیکر بندی های RAID

چکیده

با وجود آنکه درایوهای سخت (SSDS) بر روی هارددیسک ها (Hdds) برای تعدادی از تراکم های کاری، تقویت ها وبهبود های قابل توجهی را ارائه کرده اند .آنها میتوانند در توان عملیاتی و رکود درخواست ، واریانس اساسی و ذاتی را از خود نشان دهند که میتواند به علت جمع آوری زباله(GC) باشد. وقتی GC با یک استریم I/O تداخل پیدا می کند .تا زمانی که چرخه ی GC به پایان نرسد،استریم I/O نمیتواند پیشرفت کند. چرخه های GC از طریق یک منطق داخلی مرتبط با SSD و بر اساس فاکتورهایی نظیر الگو، فرکانس و حجم درخواست های نوشتن زمان بندی می شوند.وقتی که SSD ها تکنولوژی های فعلی در پیکر بندی RAID به کار برده شود، فقدان هماهنگ کننده چرخه ها ی GC محلی SSDسبب تقویت تنزل کارایی و بهره وری میشوند.

در این پژوهش مکانیزم جمع آوری زباله ی عمومی(GGC) تقویت زمان های پاسخگویی و کاهش قابلیت تغییر کارایی را برای پیکر بندی RAID با دارا بودن درایوهای SSD پپیشنهاد اکرده ایم .این طراحی در برگیرنده ی یک طراحی سطح بالای کنترل کننده RAID با آگاهی از وضعیت SSD و دستگاه های SSD با قابلیت GGCو الگوریتم هایی است که به منظور همکاری در چرخه های GGCبه کار برده شده اند . در این پژوهش اقدام به توسعه و ساخت الگوریتم های واکنشی و فعال GC نموده ایم و کارایی I/O و پاک کردن بلوکهای داده ای نامعتبر در برخی از تراکم های کاری را بررسی و ارزیابی نموده ایم.

شبیه سازیهای انجام شده نشان میدهند که هماهنگ سازی GC از طریق یک الگوی واکنشی ، متوسط زمان پاسخگویی را تقویت میکند و میتواند برای محدوده ی وسیعی از تراکم های کاری تجاری ، منجر به کاهش تغییر پذیری کارایی شوند . ما نشان میدهیم که یک الگوریتم هماهنگ سازی GC فعال میتواند زمانهای پاسخگویی I/O را تا 9 درصد بیشتر تقویت کند و تغییر پذیری کارای را نیز تا 15 درصد بیشتر بهبود ببخشد. همچنین نشان میدهیم که الگوریتم های پیشنهادی توانایی افزایش طول عمر SSDها را دارند . و این کار را از طریق کاهش دادن تعداد بلوک های پاک سازی شده انجام میدهند و میتواند برای تراکم های کاری تجاری مسلط- نوشتن نسبت به یک الگوریتم واکنشی، بیش از 79 درصد بهتر عمل کنند.

 

خرید این محصول

 
 بیت پی    ملت    زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول