ظرفیت و تحلیل تآخیرشبکه های نوری (پسیو) نسل بعدیNG-OON))

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :ظرفیت و تحلیل تآخیرشبکه های نوری (پسیو) نسل بعدیNG-OON))

چکیده

سازماندهی شبکه های نوری غیرفعال اترنت EPON)) و استانداردهای گیگابایت PON,PONهای نسل بعدی NG)) باعث ارائه موارد ذیل می شود:

i)باعث افزایش سرعت داده ها,نسبت های شکافت,شمارش طول موج و طول فیبر همچنین

ii)ب یکپارچگی دسترسی کلآ نوری و شبکه های زیر زمینی اجازه می دهد.

در این مقاله,تحلیل احتمالی جامعی از ظرفیت (حداکثرمیانگین توان عملیاتی بسته) و تآخیر بسته ای زیر شبکه ها ارائه می شود که جهت شکل گیری NG-PON ها بکار می رود.

تحلیل ما,دامنه وسیعی از NG-PONها را از طریق انتخاب حداقل ظرفیت زیر شبکه ها تحت پوشش قرار می دهد که NG-PON راتشکیل می دهد و تآخیر بسته ای زیر شبکه ها را توزین می نماید.نتایج عددی و شبیه سازی ما نشان می دهد که تحلیل ها به درستی,عملکرد تآخیرگذر دهی شبکه های درختی EPON\GPON را مشخص می کند که شامل شبکه هایی است که با سرعت داده ها ی بالاتر و شمارشهای طول موجی بالاتر تقویت می شوند.

تحلیل ما نیز روابط جایگزین و تنگناها را مشخص می کند وقتی شبکه های درختی EPON\GPON را در امتداد یک ناحیه زیر زمینی با یک حلقه,یک جفتگر ستاره ای غیرفعال PSC))یا گریتینگ موجبر آرایه ای AWG)) برای ترافیک یکنواخت و غیر یکنواخت می گنجانیم.

به منظور شناخت بهتر,تحلیل ارائه شده در ابتدا PONهای متنوع به هم ربط داده شده از طریق شبکه های زیر زمینی را مورد بررسی قرار می دهد.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال    بیت پی    ملت   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول