شبکه عصبی و تجزیه و تحلیل کلاستر

توضیحات محصول

مقدمه مقاله :شبکه عصبی و تجزیه و تحلیل کلاستر

چکیده فارسی :

تجزیه و تحلیل کلاستر ، ارائه کننده گرو هی از متد ها است که هدف آنها دسته بندی اشیاء بررسی شده در درون کلاستر ها است . اخیرا در این حوزه الگوریتم های جدید زیادی ارائه شده اند . این مقاله بحث خود را به استفاده از یک روش پیشرفته شبکه عصبی معطوف می کند که از طریق نقشه های خود سازماندهی کوهنن برای آنالیز و تشریح اساس آنها ارائه شده است . به منظور ارائه کاربردهای این روش از نرم افزاز متلب 7.1 استفاده شده است . همچنین یادآوری می کنیم که امکان استفاده از این روش در اقتصاد نیز وجود دارد و دو نمونه مقاله مطالعاتی نیز بررسی شده اند .

چکیده انگلیسی:

The cluster analysis represents a group of methods whose aim is to classify the investigated objects into clusters. There have been suggested many new algorithms recently. This article deals with the use of an advanced method of neural network represented by Kohonen self-organizing maps for cluster analysis and describes its basis. The software Matlab 7.1 was used to present the applications of this method. We mention its possible use in economics and two case studies are discussed as well.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول