سیستم برنامه ریزی فرآیند ماشین کاری حفره برای موتور های دریایی

توضیحات محصول

مقدمه مقاله :سیستم برنامه ریزی فرآیند ماشین کاری حفره برای موتور های دریایی

چکیــده

این مقاله یک سیستم برنامه ریزی فرآیند ماشین کاری حفره برای موتور های دریایی پیشنهاد می دهد، که الزامات زمینه صنعتی را به قوانین سیستم مبدل می سازد. علی رغم یک سیستم تمام اتوماتیک، سیستم پیشنهادی الزامات و احتیاجات را به طور موثر به واسطه اجازه دادن به کاربر برای انتخاب و اصلاح قوانین، قانع می سازد. یک سیستم برنامه ریزی فرآیند با کمک کامپیوتر شامل مدیر حفره، تعریف قطع کننده دنباله، و مدیر عملکرد می باشد که از سیستم برپایه دانش مرسوم گرفنه شده است.

برای هدف هماهنگ سازی موثر عملکرد های سیستم یک روش پیشنهاد شده است. به طوری که : ( الف ) تعریف الویت ها برای هر عملکرد، به کار بردن خاصیت ها( دارایی ها و استعداد ها ) برای برش تودرتو، تعداد تغییرات ابزار، جهت های ابزار، صفحات ابزار، و ارتفاع حفره ، ( ب ) محاسبه امتیاز برای هر عملکرد با سطح اولویت مربوطه ، و ( پ ) دسته بندی عملکردها با امتیاز در یک ترتیب صعودی. این نظریه کاملا ساده است ام یک بازده و بهره وری قابل توجه در راستای یک انعطاف پذیری عالی را به ثمر می آورد. به وسیله تغییر اولویت عناصر و عوامل ترتیب های عملکردی مختلفی می تواند به دست آید. روش پیشنهادی هم چنین ماشینی کردن های چند محوری و کاربرد ضمیمه های مخصوص را مورد بررسی قرار می دهد.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول