تشخیص چهره در تصاویری که تا حدی مسدود شده اند با استفاده از حسگر فشرده

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :تشخیص چهره در تصاویری که تا حدی مسدود شده اند با استفاده از حسگر فشرده

خلاصه
در این روش ما یک سیستم تشخیص چهره با استفاده از یک روش جدید مبتنی بر پیشرفت های اخیر در تئوری حسگر فشرده داریم. نویسندگان روشی را برای شناخت چهره هایی که برای انواع خاص و سطح انسدادف پیشنهاد داده اند. آنها همچنین به آزمایش هایی پرداختند که اجازه بررسی روش ارائه شده حاضر را می دهد.

1-مقدمه
تشخیص چهره و تشخیص موارد به طور گسترده ای با توجه به تعداد زیاد برنامه های آنها مورد مطالعه قرار گرفته اند. در حال حاضر، ما می توانیم سیستم های تشخیص چهره را در سایت های شبکه های اجتماعی، نرم افزار مدیریت عکس ها و سیستم های دسترسی کنترل پیدا کنیم، که چندتا از آنها را نام بردیم. تشخیص چهره دارای مشکلاتی است. تصویر صورت انسان می تواند تنوعات موضوعی زیادی داشته باشد (تغییر در همان فرد)) که توسعه یک سیستم تشخیص دهنده را دشوار می­کند. ممکن است تغییرات بوجود آیند، برای مثال، از تنوع وضعیت سر در هنگام گرفتن عکس، تفاوت در روشنایی، حالت چهره (خنده، خشم، و غیره)، )انسداد بخش هایی از صورت به علت استفاده از لوازم جانبی مانند لنز، عینک آفتابی و روسری، موی صورت (سبیل، ریش ، موی بلند، و غیره)، و تغییرات در ویژگی های صورت با توجه به بالا رفتن سن. از سوی دیگر، تنوعات موضوعی (تفاوت بین افراد)  می تواند بین دو نفر با صفات مشابه بسیار کم باشد، و شناسایی صحیح را دشوار سازد.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول