تامین AODV نمونه اولیه مسیریابی ایمن A-SAODV

توضیحات محصول

مقدمه مقاله :تامین AODV نمونه اولیه مسیریابی ایمن A-SAODV

مقدمه

شبکه های بی سیم به صورت ذاتی آسیب پذیرتر از شبکه های بی سیم سنتی هستند، زیرا  پوشش رادیویی به دقت نمی تواند محدود شود. دفاع و استحکامات مربوط به بی سیم، مدیریت کردن شبکه ها می تواند به عنوان مزیتی در ارتباط با صلاحیت مرتبط با قانون و نیروی امنیتی باشد زیرا آن تجهیزات شبکه را کنترل می کند. از نقطه نظر امنیتی شبکه های فاقد عمومیت متحرک (MANET) مسائل و مشکلات مشابهی را دارند که در زمینه مدیریت کردن شبکه های بی سیم (برای مثال آن به آسانی لایه لایه اتصال داده هایش در دسترس است و  از انتقال دادن داده ها جلوگیری می کند و آن به آسانی شبکه را با رد کردن حملات سرویس در لایه فیزیکی مسدود می کند) وجود دارد. به هر حال MANET علاوه بر این در ارتباط با انواع جدیدی از مسائل امنیتی می باشد زیرا ماهیت آن ها از نوع سیستم های مشارکتی و باز می باشد و می تواند از نظر جاسوسی و مسائل بد از آن بهره برداری گردد.

MANET می تواند به صورت ارزان و آسان و به سادگی با استفاده از استفاده کردن از کارت های شبکه Wi-Fi شکل گرفته در حالت غیر عمومی ساخته و فهمیده شود و در این حالت یک لایه مربوط به مسیر پروتکلی برای مدیریت کردن تغییر در توپولوژی شبکه طراحی شده است. از نظر علمی ما اتصال Wi-Fi را به عنوان یک پایه ارزان در نظر گرفتیم، ما بر روی مسیریابی در مقیاس غیر جغرافیایی متمرکز شدیم و بنابراین از طبقه بندی پیشنهاد شده در منبع 1 پیروی کردیم، ما opt را برای ساختار یک شبکه صاف و هموار انتخاب کردیم.

 

خرید این محصول

 
 بیت پی    ملت    زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول