پیشبرد طرح شبکه IPTCP شناختی

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :پیشبرد طرح شبکه IP/TCP شناختی

هدف اصلی شبکه بندی شناختی، تجهیز کردن شبکه های سنتی با مجموعه ای از اطلاعات می باشد، تا آن ها را توسعه داده و سطوح بالاتری از عملکرد را نسبت به مواردی که در حال حاضر بدست می آید، ایجاد کرد.

ویژگی اصلی شبکه شناختی توانایی برای ارزیابی شرایطی می باشد که آن ها مد نظر قرار می دهند، تا فعالیت هایی بر مبنای شرایط کنونی در ارتباط با اهداف نهایی ایجاد شده و از تجارب گذشته نیز آموزش هایی حاصل گردد. چنین شبکه های افزایشی تحت تاثیر شرایط پیچیده غیر قابل چشم پوشی قرار گرفته، که اگر همراه مزایای مورد نظر همانند افزایش عملکرد یا کاهش بار مسئولیت مدیریتی بیایند، مد نظر قرار می گیرند.

طرح های شناختی مختلف همچنان در بررسی های گذشته مطرح شده اند، که در محدوده تعاریف چارچوب کلی، تا طرح های گره شناختی، و کاربردهای خاص، می باشند.

هدف این مشارکت ها توضیح مفاهیمی می باشد که ما در بررسی های قبلی نیز مد نظر قرار داده ایم، که ما توضیح می دهیم چگونه الگوی شبکه بندی شناختی باعث پر کردن خلاء بین طرح های سرویس محور و توسعه آن ها با فعال کردن استدلال ها با اطلاعات خارجی می گردند، یعنی اطلاعاتی که از نظر محلی در دسترس نبوده و در جاهای دیگری از شبکه مد نظر قرار می گیرد. این باعث می شود که فرایندهای شناختی به یک طرح شبکه جهانی دست یابند، که باعث ساده سازی پیشرفت در عملکردهای به هم پیوسته بهتر می گردد.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول