پایگاه داده سنسور های چند منظوره برای اعتبار سنجی تجربی و کنترل پیشرفته توسعه الگوریتم

توضیحات محصول

مقدمه ترجمه شدهد :پایگاه داده سنسور های چند منظوره برای اعتبار سنجی تجربی و کنترل پیشرفته توسعه الگوریتم

خلاصه 

اطلاعات از چندین سنسور و محرک از دسامبر سال 2001 تا مارس 2008 در ساختمان LESO-PB پردیس EPFL، با استفاده از استاندارد باس EIB / KNX. ثبت شده اند. اطلاعات را در دمای اتاق به حسگرها و محرک ها ، حضور، سطح نور، پنجره های باز، موقعیت پرده، چراغ برق و قدرت و حرارت ارائه شده اند. اطلاعات آب و هوایی نیز جمع آوری شده و شامل دمای محیط، تابش خورشیدی بر روی یک سطح افقی (اجزای مستقیم و منتشر)، سرعت و جهت باد و زنگ باران می شوند.

اطلاعات به طور مداوم در پایگاه داده MySQL نوشته می شوند، هر EIB / KNX تلگراف حال در پایگاه داده ثبت می شود. هدف اصلی این راه اندازی اعتبار تجربی و بررسی الگوریتم های کنترل پیشرفته برای تحریک سایه خورشیدی (پارچه پرده خارج)، روشنایی الکتریکی و تجهیزات گرمایشی بود.

با کمک پایگاه داده نشان داده شد که چنین الگوریتم های کنترلی قادر به کاهش قابل توجهی از مصرف انرژی هستند در حالی که راحتی مشابه نگهداشته می شود یا حتی بهتر می شود. از سال 2002، پایگاه داده در پروژه های تحقیقاتی مختلف در LESO-PB استفاده شدند. همانطور که از سال 2014 پایگاه داده برای جامعه علمی به عنوان ابزاری برای آزادانه ساخته شده که در دسترس بود.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول