بررسی تأثیر تعداد رقبا و مهلت زمانی بر متوسط زمان پاسخ در مدل GRA_B

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :بررسی تأثیر تعداد رقبا و مهلت زمانی بر متوسط زمان پاسخ در مدل  GRA_B

چکیده
گريد، مدل محاسباتي است كه با استفاده از توان محاسباتي چندين كامپيوتر شبكه شده و با در نظر گرفتن این کامپیوترها به صورت يك ساختار كامپيوتر مجازي يكتا مي تواند محاسبات بزرگي را بر روي آن ها انجام دهد.
مدل چانه زنی  یکی از مدل های اقتصادی در گرید است. در این مدل، واسطه¬گران منابع براي قيمت هاي پايين تر دسترسي و دوره ي استفاده ي طولاني تر با
 GSP ها چانه زني مي كنند. هم واسطه گر ها و هم  GSP  ها  توابع هدف خودشان را دارند و با يكديگر مذاكره مي كنند تا اينكه اهدافشان برآورده شود.
مدلGRA_B یک مدل جدید اقتصادی مبتنی بر چانه زنی جهت تخصیص منابع است. در این مدل از مفهوم رقابت در بازار و همچنين سوابق مشتري در خريد از فروشنده استفاده شده است.
در این مقاله به بررسی تأثیر تعداد رقبا و مهلت زمانی بر متوسط زمان پاسخ در مدل GRA_B خواهیم پرداخت. نتایج شبیه سازی ها در این مقاله نشان می دهد که هر چه تعداد رقبا بیشتر باشد مذاکرات سریعتر به نتیجه می رسد و در مورد تأثیر مهلت زمانی، هر چه مهلت زمانی افزایش یابد طول مذاکره طولانی تر خواهد شد.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول