بررسی تأثیر تعداد رقبا بر جنبه¬های اقتصادی در مدل GRA_B

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :بررسی تأثیر تعداد رقبا بر جنبه¬های اقتصادی در مدل  GRA_B

چکیده
گریدهای محاسباتی به تدریج به سوی تجاری شدن، پیش می روند و دارندگان منابع با انگیزه های مالی، منابع خود را در اختیار دیگران قرار می دهند. مشتریان گرید نیز با پرداخت هزینه درخواست خود می توانند از این منابع، استفاده کنند. مدل چانه زنی، یکی از مدل های اقتصادی در گرید است.  در این مدل ، واسطه گر ان منابع براي قيمت هاي پايين تر دسترسي و دوره ي استفاده ي طولاني تر با GSP ها چانه زني مي كنند.
مدلGRA_B یکی از جدیدترین مدل های اقتصادی جهت تخصیص منابع  در گرید است که در سال 2014 ارائه شده است. این مدل مبتنی بر مدل چانه زنی است و در آن از مفهوم رقابت در بازار و همچنين سوابق مشتري در خريد از فروشنده استفاده شده است.
از جمله معیارهای مهم در ارزیابی مکانیزم های چانه زنی، جنبه های اقتصادی آن است. در این مقاله ، از این دیدگاه ، سود حاصلۀ مشتری و فروشنده مورد بررسی قرار گرفته اند. نتایج شبیه سازی ها در این مقاله نشان می دهد که تأثير رقبا در بازار باعث افزايش سود فروشندگان و كاهش سود مشتريان مي گردد. در واقع از ديدگاه مشتري يك مقایسه Trade off بايد بين سود حاصله و مدت زمان مذاكره انجام شود . چون هدف اين مدل كاهش زمان مذاكره است سود مشتري در اولويت بعدي نسبت به زمان مذاكره قرار گرفته است .

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول