بازیابی سریع تر اطلاعات و فایلهای گم شده حافظه ی پنهان

توضیحات محصول

مقاله ترجمه شده :بازیابی سریع تر اطلاعات و فایلهای گم شده حافظه ی پنهان

چکیده فارسی :

اولین روش برای بازیابی یا تعمیر سیستم عامل از دست رفته، ریبوت کردن سیستم است.  با اين حال این روش باعث ايجاد دو مشکل می­شود. اول اینکه تا وقتی عمل ریبوت شدن تمام نشده، نمي­توان از  سیستم عامل استفاده كرد. دوم اینکه داده­های کاربر از روی حافظه­ی اصلی پاک می شود. روشي را پيشنهاد مي­كنيم كه بتواند در عرض 1 ثانيه بدون پاك شدن داده­ها، اين مشكلات را رفع كند. اين روش به اين گونه است كه سيستم عامل داراي مشكل را با سيستم عامل ديگري كه بر روي همان دستگاه در حال اجراست، تعويض كنيد. در واقع روش  پیشنهادی ما این است که بر روی یک دستگاه دو سیستم عامل به صورت همزمان فعال باشند. یک سیستم عامل مختص تهیه­ی نسخه­ی پشتیبان از سیستم عامل دیگر است. با استفاده از سیستم عامل پشتیبان گیری می­توانیم فورا شكست سيستم عامل را اداره كنيم. در هنگام شکست، سیستم عامل پشتیبان گیر فایلهای باقی مانده در حافظه­ی اصلی را برای محافظت از آن­ها در برابر تغییرات منتقل می­کند.

روش پیشنهادی ما با هسته لینوکس اجرا شده و می­تواند بر روی ماشینهایی با معماری x86 بدون هر گونه تغییر در برنامه های کاربردی اجرا شود. بنابراین می­توان آن را برای انواع مختلف برنامه های کاربردی و سیستم عامل ها استفاده کرد.

چکیده انگلیسی:


 

خرید این محصول

 
 بیت پی    زرین پال    ملت   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول