الگوریتم داده کاوی قانون منسجم فازی

توضیحات محصول

مقدمه مقاله:الگوریتم داده کاوی قانون منسجم فازی

چکیده :

در کاربردهای موجود در جهان واقعی، معمولا تراکنش ها در برگیرنده مقادیر کمی هستند. از این رو به منظور یافتن قوانین فازی منطبق با حداقل تعاریف پیش فرض که قابلیت پشتیبانی از تراکنش های  کمی را داشته باشد. روش های داده کاوی فازی زیادی پیشنهاد شده اند. به هر حال مشکل عمومی این روش ها آن استکه پشتیبانی حداقلی مناسب دارای تنظیمات سختی است و معمولا قوانین پیشنهادی نیز دارای جنبه های عمومی هستند و مد نظر تجارت نیستند. در این مقاله ، الگوریتمی برای غلبه بر این مشکلات پیشنهاد شده است که بر گرفته از خصوصیات منطفی می باشد. در ابتدا تراکنش های کمی را به مجموعه های فازی تبدیل می کنیم و سپس از این مجموعه ها پی جمع آوری شده برای ایجاد قوانینی منسجم فازی  استفاده می کنیم.

نهایتا جداول بدست آمده  جمع آوری ، محاسبه و برای قوانین منسجم فازی استفاده می شوند که می تواند چهار معیار اصلی را پوشش دهند. در صورتی که بتواند چنین معیارهایی را پوشش دهند به عنوان قانون منسجم در نظر گرفته می شوند. همچنین از دیتاست هایی نیز برای نشان دادن کارایی روش نیز استفاده  شده  است.

 

خرید این محصول

 
 زرین پال    بیت پی    ملت   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول