سیر تکاملی استانداردهای مربوط به اصول حسابداری هند

توضیحات محصول

مقدمه مقاله:سیر تکاملی استانداردهای مربوط به اصول حسابداری هند

 

چکیده

این متن فه کاربرد و استفاده از استانداردهای حسابداری بین المللی (IAS) و استانداردهای گزارش دهی مالی بین المللی (IFRS) می پردازد که توسط بخش استانداردهای حسابداری بین الملل (IASB) در هندوستان مورد توجه قرار گرفته است. بویژه این متن برخی حوزه های عمده ای را که در کشور در هماهنگ سازی IAS در سال 1993 ضعف داشته اند، و نیز تناسب سریع با IAS طی دهه بعدی را مورد اشاره قرار می دهد. به نظر می رسد تلاش برای رسیدن  به تناسب و همخوانی با IAS با رشد سریع اقتصادی افزایش می یابد.

هر چند که رشد مستمر و جذب سرمایه های خارجی به بخش سرمایه گذاری های داخلی بستگی به شفافیت معاملات مالی خواهد داشت. موسسه حسابداران دارای پروانه در هندوستان، (ICAI)، بخش مجموعه استاندارد هند، به طور روز افزونی با مرورهای مجدد و الحاق استانداردهای حسابداری جدید و نیز ارارئه پیش نویسهایی که با هدف در صحنه نگهداشتن هر چه بیشتر هندوستان و همتراز کردن آن با استانداردهای گزارش دهی مالی بین المللی تهیه شده اند تلاشهای خود را برای ارائه این شفافیت بیشتر می کنند.

 

 

خرید این محصول

 
 زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا تلگرام بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و تلگرام)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول