حسابداری و استانداردهای ارزشگذاری

توضیحات محصول

مقدمه ی مقاله :حسابداری و استانداردهای ارزشگذاری

چکیده

هدف

هدف این تحقیق،  اندازه گیری قاعده ی همگرایی و ارزش متعادف (بازار) و نیز ارائه ی فکتورهای تعیین کننده و تاثیرات آن است.

طراحی/ روش شناسی/ رویکرد

یک روش عملی بر اساس تحلیل محتوای حسابداری و ارزش گذاری ارجاعی، و مقیاسهایی برای شباهت ها و تاوت های آن به کار برده شده است.

یافته ها

این تحقیق با در نظر گرفتن همگرایی حسابداری FV و ارزش گذاری ارجاعی، به تصدیق شکل دهی هدف FASB و IASB می پردازد و عدم شباهت های خاص را با توجه به کیفیت راهنمایی و حوزه ی کاربردی FV مورد تاکید قرار می دهد. در مقایسه با برخی از فرضیه ها در متن در رابطه با کیفیت اندازه گیری ارزش متعارف (بازار)، راه حل های اندازه گیری خاصی را، بویژه با تمرکز بر روی ارزش خروجی و اولویت چشم انداز فروشنده بیان می کند، این بخش نمی تواند همه ی راه حل هایی را که دلالت بر حسابداری FV دارند پوشش دهد و کاربران حسابها را به نفع افرادی که دستورالعمل ها و قوانین مالی را تدوین می کنند مورد تبعیض قرار دهد. بنا بر ارتباط میان استانداردهای حسابداری و استانداردهای ارزش گذاری، مقدار همگرایی کمتری تعیین شد، این همگرایی به طور خاص در مود درفت ارائه ی IASB FV بود. دلایل اصلی این عدم شباهت ها مربوط به استفاده و سازگاری نامناسب و ناکافی IVS با شرایط و نیازمندی های گزارش دهی مالی در اندازه گیری جزئیات و نیز ارائه ی FV می باشند.

 

خرید این محصول

 
 بیت پی    ملت    زرین پال   
 
 

خواهشمنداست در صورت عدم دریافت فایل به با یادداشت کردن کد رهگیری و مراجعه به بخش پیگیری سفارش ها با زدن کد رهگیری فایل خود را مجددا دریافت کنید در غیر این صورت جهت هر گونه مشکل با شماره ذیل پیامک و یا واتس آپ بدید

پشتيباني 24 ساعته (پيامك و  واتس آپ)

09189431367 

امکان پرداخت با کلیه کارت های عضو شتاب میسر است


 

سوالات و نظر شما در مورد این محصول